Film

Dominika Figurska po raz trzeci w ciąży

Kiedy po raz pierwszy zaszła w ciążę, ze swoim prywatnym, jak i serialowym partnerem, Michałem Chorosińskim, w wyniku czego urodziła córkę Nastkę, scenarzyści postanowili ten

Kiedy po raz pierwszy zaszła w ciążę, ze swoim prywatnym, jak i serialowym partnerem, Michałem Chorosińskim, w wyniku czego urodziła córkę Nastkę, scenarzyści postanowili ten fakt wykorzystać i ten sam wątek umieścili też w serialu telewizyjnej “Dwójki” – “M jak miłość”.

figurska.jpg

Kiedy spodziewała się drugiego dziecka, również dziewczynki, scenarzyści nie zgodzili się na to, by przenieść ten fakt również na plan. Styliście sprytnie ukryli brzuszek Ewy pod grubymi płaszczami lub pokazując samą jej twarz lub od tyłu. Ale tym razem to był już problem.

Trzecie dziecko – znów kłopot. Ale już wiadomo, jak zostanie rozwiązany. Otóż, jak fani serialu już zdążyli wyśledzić, wyszedł na jaw romans Leszka z inną kobietą, z którą ma nieślubne dziecko. Ewa nie będzie potrafiła wybaczyć tej haniebnej zdrady i zażąda rozwodu, do którego ostatecznie dojdzie. Po tym wyjedzie z córką Oleńką do Londynu, żeby poukładać sobie życie na nowo. Wszystko po to, by mogła w życiu prywatnym urodzić kolejne dziecko.

A kto wie – może będzie ponowny romans Ewy z doktorem Kotowiczem, który, jak dowiedzieliśmy się niedawno, wciąż ją kocha? W życiu państwa Chorosińskich również miał miejsce podobny kryzys małżeński – i podobno z winy pani Dominiki, która rzekomo związała się z innym mężczyzną, tłumacząc się tym, że pan Michał źle ją traktuje, nie jak kobietę.

Ale spędzili wspólnie wakacje, po których wrócili już pogodzeni. W serialu, już wiadomo, tak słodko nie będzie. Wynika stąd, że na długo pożegnamy się z rodziną Nowickich, ponieważ z “M jak Miłość” ma zniknąć na stałe Ewa Wencel, grająca Janeczkę. Nie podała jednak przyczyn, dla których zdecydowała się opuścić obsadę aktorską.
Marta Akuszewska

A to już wiesz?  O tym, kim byłby Brad Pitt, gdyby nie został aktorem

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy