Złotewyprzedaże.pl ruszyły z sukcesem

25 tysięcy użytkowników już w pierwszym tygodniu działalności zdobył serwis ZłoteWyprzedaże.pl, oferujący produkty ekskluzywnych i znanych marek w obniżonych cenach.

ZłoteWyprzedaże.pl ruszyły 7 czerwca br. Serwis oferuje klientom odzież i akcesoria znanych marek nawet o 70% procent taniej niż w sklepach.

Już w pierwszym tygodniu działalności w serwisie zarejestrowało się 25 tysięcy użytkowników! Serwis odnotował również 120 000 unikalnych odwiedzin.

„Nasz serwis świetnie wystartował i jestem przekonany, że liczba użytkowników Złotych Wyprzedaży będzie systematycznie rosnąć. Tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali, aby do nas dołączyć chcemy zachęcić wysoką jakością oferowanych produktów oraz obsługi klienta.”– powiedział Jacek Szlendak, prezes Złotych Wyprzedaży.

Produkty w sklepie ZłoteWyprzedaże.pl oferowane są w ramach kilkudniowych wyprzedaży konkretnych marek lub kategorii artykułów. Aby mieć do nich dostęp wystarczy zarejestrować się na stronie www.zlotewyprzedaze.pl. Może to zrobić każdy, bez potrzeby polecenia czy specjalnego zaproszenia. W ofercie serwisu znajdują się marki z najwyższej półki, ale także te popularniejsze i doceniane przez szerokie grono wiernych konsumentów.

Aktualnie w serwisie można kupić odzież marki Guess oraz okulary przeciwsłoneczne Dior, Armani, Gucci, Roberto Cavalli, Yves Saint Laurent i innych cenionych domów mody. Są dostępne do 15 czerwca. Start kolejnego bloku wyprzedaży planowany jest na 21 czerwca br., a w ofercie znajdzie się m.in. ekskluzywna bielizna Chantelle.

***

Złote Wyprzedaże (www.zlotewyprzedaze.pl) to serwis oferujący odzież i akcesoria ekskluzywnych oraz uznanych marek w rewelacyjnych cenach. Sprzedaż odbywa się w ramach kilkudniowych wyprzedaży, o których zarejestrowani użytkownicy są informowani poprzez newsletter. Wśród oferowanych przez serwis marek znajdą się m.in. Calvin Klein, Armani, Versace, a także Guess, Converse i Adidas.

http://media.neuron.pl/pr/163735/zlotewyprzedaze-pl-ruszyly-z-sukcesem

Authors
Top