Frytka znów zagości na ekranach naszych telewizorów

Agnieszka Frykowska, zwana „Frytką” i pod tą ksywą znana szerszej publiczności, osobą popularną stała się po swoim kontrowersyjnym debiucie w trzeciej edycji polskiej wersji programu „Big Brother” oraz aż dwukrotnym uczestnictwie w programie „Bar”.

Mimo iż nie została zwycięzcą ani jednego reality show, nie dostała się nawet do finału, ani nie była typowana do głównej nagrody, to jednak została przez widzów najbardziej zapamiętana ze wszystkich uczestników, o których słuch nagle zaginął, śmiercią naturalną – można rzec. Ale Frytka taka nie jest, by się poddać.


Jej twardy charakter nie pozwala załamywać się wszechobecną krytyką pod jej adresem (nie odstraszył jej nawet wielki napis na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, skąd pochodzi: „Przepraszamy za Frytkę!”) i robi swoje. Uczy się w studium hotelarstwa i turystyki, a niedługo ponoć ma pojawić się jej płyta solowa. Jaką gwiazdą muzyczną się stanie i czy w ogóle będzie o niej słychać pod tym względem – przekonamy się już niedługo, miejmy nadzieję.

Przez krótki czas widzowie mogli oglądać Frytkę w telewizji ITV, gdzie prowadziła swój program interaktywny. Szybko jednak została zdjęta z anteny. Teraz szykuje nowy bój, i w zupełnie w nowym stylu. Od 5 marca bowiem w stacji Tele5 ruszy program pod tytułem „Lub czasopisma”, który poprowadzi nikt inny, jak właśnie Frytka i Rafał Waszkiewicz, który już pracował dla tej telewizji, prowadząc program „The Club” oraz dla kilku rozgłośni radiowych.

Audycja obu tych prezenterów ma być puszczana codziennie od poniedziałku do piątku, od godziny 19.15 przez zaledwie dziesięć minut, a tematem rozmów będą plotki o życiu gwiazd i sławnych ludzi. Czyli jeden wielki misz-masz.
Marta Akuszewska

Authors
Top